Letni Chillout w Górach - 6 nocy / 7 dni

Podaruj sobie wyjątkowe wakacje

2021-07-01 - 2021-09-30

Wakacje w towarzystwie oszałamiającej przyrody są zawsze przyjemne. Dlatego zapraszamy Państwa na kilka słonecznych dni w Karkonosze do Sosnówki, gdzie pięciogwiazdkowy Hotel Seidorf oferuje swoim Gościom letni odpoczynek na najwyższym poziomie.

Oferta skrojona na miarę potrzeb i dyskretna obsługa naszego zespołu, a także stylowe wnętrza, wysmakowane dania i wspaniałe masaże sprawiły, że Hotel Seidorf***** stał się szybko niezwykle popularnym miejscem całorocznego odpoczynku ceniących najlepszą jakość Gości - odpoczywających zarówno w pojedynkę, jak i w duecie czy w większej grupie przyjaciół.

W ramach pakietu otrzymają Państwo:

  • Komfortowy nocleg w wybranym typie pokoju hotelowego – 6 nocy
  • Codzienne pyszne śniadanie
  • Piątkowy Live Cooking na świeżym powietrzu – w menu grillowane warzywa, smaczne mięsiwa i zdrowe ryby z okolicznych stawów.
  • Sobotni jazz na żywo – klasyczne standardy i nowoczesne aranżacje sprawią, że wieczór na tarasie Restauracji Szyszka będzie wyjątkowo klimatyczny! W razie niepogody koncert odbędzie się w hotelu.
  • Nieograniczony dostęp do wyjątkowej strefy Wellness z saunami, basenami, grotą solną, prysznicami wrażeń, salą kardio i siłownią – przez cały pobyt

Podczas pobytu zapraszamy do skosztowania dań a'la carte z autorskiego menu Restauracji Szyszka, łączącej polskie tradycje kulinarne ze światowymi trendami. Szefowie Szyszki serwują Gościom unikalne dania na bazie zdrowych produktów od lokalnych dostawców.

Zachęcamy także do wizyty w wyjątkowych salonach Spa Seidorf, gdzie dzięki wyrafinowanym zabiegom na bazie markowych kosmetyków Aromatherpy Associates oraz Forlle’d podkreślą Państwo swój naturalny blask.

Hotel Seidorf*****

Ekskluzywny relaks z fenomenalnym widokiem na Karkonosze i Zalew Sosnówka. Zapraszamy Państwa do nowego miejsca na mapie najlepszych obiektów górskich sektora premium. W Hotelu Seidorf*****, na wysokości 670 m n.p.m., odnajdą Państwo wymarzony spokój i odkryją wykwintny smak pięknego życia.


Newsletter exclusive

Dołączenie do odbiorców gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny pobytów i dostęp do informacji o premierowych usługach premium.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2024
Seidorf
Seidorf Mountain Resort