Pokoje Hotel Seidorf

Wysokiej klasy pokoje Hotelu Seidorf to połączenie nowoczesnego stylu ze świeżym, górskim charakterem. Pięciogwiazdkowy standard oraz infrastruktura zapewniają wypoczynek na niespotykanym poziomie w regionie Karkonoszy.

Deluxe

Pokój dwuosobowy o powierzchni 27m2-30m2 z łożem małżeńskim.
Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem. Każdy pokój posiada balkon lub taras z wyposażeniem.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Max os.
2
Cena od
1090 zł
Rezerwacja

Deluxe z wanną

Dwuosobowy pokój o powierzchni od 32m2 składający się z sypialni z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienki z wanną oraz kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości 50-metrowy taras lub balkon z widokiem na pasmo Karkonoszy. 

Max os.
2
Metraż
27 m2
Cena od
1290 zł
Rezerwacja

Exclusive

Pokój dwuosobowy o zmetrażu od 32m2 z łożem małżeńskim. Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem. Każdy pokój posiada balkon lub taras z wyposażeniem.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Metraż
32 m2
Cena od
1190 zł
Rezerwacja

Exclusive z wanną

Dwuosobowy pokój o metrażu 34m2 składający się z sypialni z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienki z wanną oraz kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości prywatny balkon z widokiem na pasmo Karkonoszy. 

Max os.
2
Metraż
34 m2
Cena od
1390 zł
Rezerwacja

Premium

Pokój dwuosobowy z łożem małżeńskim, rozkładaną sofą z prywatnym balkonem bądź tarasem. Do dyspozycji gości łazienka z prysznicem. Widok na Kotlinę Jeleniogórską oraz Zalew Sosnówka. Dodatkowo otrzymują Państwo bukiet świeżych kwiatów, paterę owoców oraz słodkości z pracowni cukierniczej Szyszka.

Metraż
35 m2
Cena od
1790 zł
Rezerwacja

Apartament Grand

62-metrowy Apartament na najwyższej kondygnacji składa się z sypialni z łożem małżeńskim, salonu oraz łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości 2 balkony z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia. Dodatkowo otrzymują Państwo bukiet świeżych kwiatów, paterę owoców oraz słodkości z pracowni cukierniczej Szyszka.

Max os.
2
Cena od
2490 zł
Rezerwacja

Newsletter exclusive

Dołączenie do odbiorców gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny pobytów i dostęp do informacji o premierowych usługach premium.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2022
Seidorf
Seidorf Mountain Resort