Majowy Relaks - 4 noce / 5 dni

Odpocznij luksusowo w Sosnówce

2021-04-30 - 2021-05-04


Maj w otoczeniu natury i luksusu? Zapraszamy do Hotelu Seidorf*****, gdzie spędzą Państwo wyjątkowe chwilę ze swoimi bliskimi.

Majestatyczne górskie panoramy otaczające hotel oraz wygodne i eleganckie wnętrza o wyjątkowym klimacie sprawią, że Sosnówka w Karkonoszach, a szczególnie Hotel Seidorf*****, staną się dla Państwa ulubionym miejscem odpoczynku.

W ramach pakietu otrzymają Państwo komfortowy nocleg w wybranym typie pokoju, codzienne pyszne śniadanie oraz nieograniczony dostęp do wyjątkowej strefy Wellness z saunami, basenami, grotą solną, prysznicami wrażeń, salą kardio i siłownią.

Hotel Seidorf*****

Ekskluzywny relaks z fenomenalnym widokiem na Karkonosze i Zalew Sosnówka. Zapraszamy Państwa do nowego miejsca na mapie najlepszych obiektów górskich sektora premium. W Hotelu Seidorf*****, na wysokości 670 m n.p.m., odnajdą Państwo wymarzony spokój i odkryją wykwintny smak pięknego życia.


Newsletter exclusive

Dołączenie do odbiorców gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny pobytów i dostęp do informacji o premierowych usługach premium.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2024
Seidorf
Seidorf Mountain Resort